-34%

Брошка жіноча квітка з перлинами та кристалами
298 ₴
198 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 101155
+380 (93) 382-47-44
менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Брошка жіноча у формі квітки — витончений аксесуар, який підкреслить ваш стиль та додасть образу ніжності. Виріб виконаний у вигляді гілки з квітами Жасміну, декорованими перламутровими пелюстками, блискучими зеленими каменями у центрі та перлами. Завдяки поєднанню зелених та золотистих елементів брошка виглядає дорого та елегантно. Ідеально підходить як для повсякденного носіння, так і для святкових подій. Зручна булавка забезпечує надійне кріплення до одягу.
Характеристика товару:
- Форма: квітка / гілка Жасміну
- Матеріал: біжутерний сплав
- Вставки: перламутр, зелені камінці, перли
- Колір: зелений, золотистий, білий
- Розмір: 48×35 мм
- Застібка: булавка
Підійде для: суконь, піджаків, пальт, шарфів, подарунка жінці
ТОВАР ПРОДАЄТЬСЯ БЕЗ СВЯТКОВОГО ПАКУВАННЯ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тематика малюнка/форми | Квіти |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
| Покриття | Емаль |
| Стиль виконання | Східний |
| Камені вставки | Циркон |
| Кількість каменів | 2 шт. |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Вага | 6 кг |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Користувацькі характеристики | |
| Застежка | булавка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 198 ₴






