
Застібки для сережок-гвоздиків (пусетів) (1 пара)
115 ₴/пара
15 ₴/пара
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100992
Застібки для сережок-гвоздиків (пусетів) — це незамінний аксесуар для тих, хто носить сережки щодня. Вони відповідають за надійну фіксацію прикраси на вусі, щоб сережка не загубилася та комфортно трималася протягом усього дня.
Діаметр: 10 мм
Колір: прозорі
Особливості та переваги:
-
виготовляються з гіпоалергенних матеріалів (силікон), що не викликають подразнень;
-
надійна фіксація – щільно утримують гвоздик у вушку, запобігаючи випадковому зняттю;
-
компактний та універсальний дизайн – підходять для будь-яких сережок-пусетів, від класичних перлин до сучасних дизайнерських моделей;
-
зручність у використанні – легко надягаються та знімаються, не тиснуть на шкіру;
Такі застібки часто купують як запасні, адже вони мають властивість губитися. Завдяки їх невеликому розміру та універсальності зручно завжди мати кілька пар у косметичці чи скриньці для прикрас.
Це маленька деталь, яка дарує впевненість у збереженні ваших улюблених сережок і комфорт під час носіння.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Кількість в упаковці | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 6 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Матеріал | |
| Матеріал | Силікон |
- Ціна: 15 ₴/пара





