-20%

Сережки «Серце» посріблені
499 ₴/пара
399 ₴/пара
- Готово до відправки
- Код: 101138
+380 (93) 382-47-44
менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сережки «Серце» вкриті стерлінговим сріблом 925 проби — ідеальний аксесуар для буденного та святкового образу. Виготовлені з якісного срібла, не викликають подразнення, легкі та зручні у носінні.
Характеристика товару:
- матеріал покриття — стерлінгове срібло 925 проби,
- тип застібки — англійська,
- гіпоалергенні та легкі
- розмір 2,5 х 2,5 см
Підійде для: щоденного використання, подарунка, доповнення до вечірнього та денного образу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Сережки |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Срібло |
| Колір металу | Білий |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Довжина | 25 мм |
| Ширина | 25 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴/пара




