-16%

Сережки посріблені V-подібні з цирконієм
632 ₴/пара
532 ₴/пара
- Готово до відправки
- Код: 101137
+380 (93) 382-47-44
менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильні сережки посріблені (S925) у витонченій V-подібній формі з мерехтливими цирконіями. Лаконічний дизайн підкреслить жіночність образу.
Характеристика товару:
• Матеріал: біжутерний сплав
• Покриття - стерлінгове срібло S925
• Вставки: цирконій
• Форма: V-подібні кільця
• Тип застібки: англійський замок
• Колір: сріблястий
Підійде для:
• Щоденного носіння
• Офісного стилю
• Подарунка дівчині, дружині, сестрі
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Сережки класичні |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Срібло |
| Колір металу | Білий |
| Камені вставки | Циркон |
| Вид каменю/вставки | Штучний |
| Колір каменів | Білий, Прозорий |
| Форма каменю | Круг |
| Тип застежки | Англійська застібка |
| Довжина | 31 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Стан | Новий |
| Матеріал | |
| Матеріал | Біжутерний сплав зі срібним покриттям |
Інформація для замовлення
- Ціна: 532 ₴/пара




