-63%

Силіконові тримачі для дужок окулярів Зірка Коричневий
159 ₴/пара
59 ₴/пара
Мінімальна сума замовлення на сайті — 199 ₴
- Готово до відправки
- Код: 100687
+380 (93) 382-47-44
менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пара зіркоподібних нековзких гачків для окулярів — це поєднання функціональності та оригінального дизайну. Стильні кліпси у формі зірки виконані в елегантному кольорі, надають образу витонченості й водночас забезпечують надійну фіксацію окулярів.
Ці аксесуари створені для тих, хто веде активний спосіб життя та цінує комфорт у кожному русі. Завдяки компактному розміру та ергономічній формі, гачки непомітно тримають дужки окулярів, запобігаючи їхньому сповзанню. Ідеальне рішення для спорту, прогулянок, подорожей і щоденного носіння.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Ступінь жорсткості | М'який |
| Форма | Класична |
| Колір | Коричневий |
| Спосіб закривання | Без застібки |
| Малюнок на корпусі | Ні |
| Довжина | 10 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Висота | 5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 59 ₴/пара

