
Посріблені сережки «Грона»
449 ₴/пара
- Готово до відправки
- Код: 101134
+380 (93) 382-47-44
менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишукані посріблені сережки «Грона» — універсальний аксесуар, який ніколи не виходить з моди. Сріблястий відтінок виглядає стримано та дорого, а рухомі елементи додають прикрасі динаміки. Ідеальне поєднання простоти та елегантності.
Характеристика товару:
• Матеріал: біжутерний сплав вкритий стерлінгови срібло S925
• Колір: класичний срібний
• Тип застібки: гачок
• Стиль: класика / мінімалізм
Підійде для: сукні, блузи, костюма, свят, урочистостей, універсального подарунка жінці.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Сережки-підвіски |
| Проба | 925 |
| Стать | Жіноча |
| Покриття | Срібло |
| Тип застежки | Петля |
| Довжина | 55 мм |
| Ширина | 10 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Стан | Новий |
| Стиль виготовлення | Мінімалізм |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Біжутерний сплав |
Інформація для замовлення
- Ціна: 449 ₴/пара





