-23%

Стильний посрібнений браслет з декоративною кулькою
439 ₴
339 ₴
- Готово до відправки
- Код: 101133
+380 (93) 382-47-44
менеджерповернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вишуканий посрібнений браслет з підвіскою у формі ажурної кульки підкреслить жіночність та витонченість. Універсальний дизайн пасує як до щоденних образів, так і до святкових подій.
Характеристика товару:
- Матеріал — біжутерний сплав покритий сріблом 925 проби;
- тип — жорсткий браслет;
- вставки — декоративні елементи;
- колір — сріблястий;
- зозмір — регулюється від діаметру 6,1 см до 7,3 см
Підійде для вишуканої жінки, щоденного носіння, подарунка дівчині, мамі, подрузі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Стать | Жіноча |
| Тип браслета | Жорсткий, Шарнірний |
| Проба | 925 |
| Покриття | Срібло |
| Колір металу | Білий |
| Розмір браслета (см) | Регульований |
| Ширина | 61 мм |
| Товщина | 4 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика | Краса, імідж, стиль |
| Тип застежки | Без застежки |
| Розміри | |
| Діаметр | 6,1 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 339 ₴






