Милий прозорий квітковий пенал-косметичка для дівчаток
Чарівна портативна сумка для зберігання косметики, канцелярії та дрібниць. Прозорий дизайн із ніжним квітковим малюнком робить аксесуар не тільки функціональним, але і стильним.
Характеристики:
Матеріал: міцний і водонепроникний ПВХ
Дизайн: прозорий із квітковим візерунком
Розміри: 18 см (довжина) × 10 см (ширина) × 9,5 см (висота)
Призначення: для косметики, шкільного приладдя, дрібниць
Зручна, стильна та компактна сумочка для зберігання ваших улюблених аксесуарів!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 95 мм |
| Глибина | 180 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Петелька для підвішування | Ні |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Жіноча |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка пенал |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 229 ₴







